iA Writer Pro

Mac OS için Verimliliği Arttırma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 19.99#
  • Boyut 9.7 MB
  • Version 1.5.1
  • Dil İngilizce
  • Firma iA Labs GmbH
iA Writer Pro; Mac OS tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde anlık olarak ödev, yapılacak olan iş, rapor ve yazılarınızı not almanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir not alma uygulamadır.

iA Writer Pro; Mac OS tabanlı bilgisayarlarınız üzerinde anlık olarak ödev, yapılacak olan iş, rapor ve yazılarınızı not almanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir not alma uygulamadır.

Kullanıcılara sunduğu özellikler bakımından Mac OS kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran uygulama ile unutmak istemediğiniz tüm notlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde tutabilirsiniz.

Uygulamayı Mac OS cihazlarınıza yükleyerek hızlı bir şekilde rapor, yazı, ödev veya o an için gerekli olan ve unutmak istemediğiniz tüm notlarınızı kolayca alabilir, yazdığınız dökümanları .txt formatında saklayarak Dropbox ve iCloud üzerine atabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz yerden dökümanlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri olan odaklanma modu sayesinde o an yazdığınız cümleye odaklanabiliyorsunuz. Ayrıca Markdown özelliği ile dökümanlarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

Sıklıkla not almak durumunda olan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş iA Writer Pro uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
iA Writer Pro indir